Понеділок
25.09.2017
05:39
Категорії розділу
Вітання [10]
Вчителям [1]
Актуальні новини [486]
Оголошення [18]
Бібліотека [8]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 321
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Острозький НВК "Школа I-III ступенів-гімназія"
    Головна » 2017 » Травень » 24 » Перевід учнів!
    16:22
    Перевід учнів!

    Відповідно до рішення протоколу №6 

    1. Перевести учнів 1-4, 5-8, 10 класів Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» у наступні класи:

    до 2-А класу слідуючих учнів 1-А класу:

    1. Андрощук Катерину Дмитрівну
    2. Аніпчука Олександра Юрійовича
    3. Білошкурського Артура Володимировича
    4. Близняк Ірину Миколаївну
    5. Бузинович Вікторію Олександрівну
    6. Власова Іллю Дмитровича
    7. Демидка Романа Ігоровича
    8. Денисюка Владислава Тарасовича
    9. Кайса Максима Руслановича
    10. Киричук Анастасію Миколаївну
    11. Крамарського Олександра Андрійовича
    12. Крочака Іллю Олеговича
    13. Куфальського Даниїла Вікторовича
    14. Лишень Катерину Валеріївну
    15. Москалюк Вікторію Віталіївну
    16. Оношко Богдана Анатолійовича
    17. Прокопця Артема Олеговича
    18. Тоненчука Максима Дмитровича
    19. Філінюка Назарія Богдановича
    20. Хеленюка Михайла Борисовича
    21. Шеремету Богдану Олександрівну
    22. Шминдрука Тараса Володимировича
    23. Юрчука Назара Дмитровича

     

    до 2-Б класу слідуючих учнів 1-Б класу:

    1. Аббасова Акбера Султан огли
    2. Богачука Матвія Миколайовича
    3. Богдановича Артема Олеговича
    4. Бізюк Валентину Олегівну
    5. Брецко Аміну Олександрівну
    6. Герасимчука Владислава Дмитровича
    7. Захарчука  Владислава Вікторовича
    8. Кіосєва Максима Владиславовича
    9. Ковадла Іллю Геннадійовича
    10. Ковальова Дмитра Сергійовича
    11. Левчука Андрія Олеговича
    12. Лізжова Олександра Михайловича
    13. Ліщука Максима Романовича
    14. Моісєєва Давіда Сергійовича
    15. Ніколаєва Дениса Дмитровича
    16. Панчука Петра Миколайовича
    17. Скабелкіну Милану Олександрівну
    18. Синявського Івана Вікторовича
    19. Солощука Яна Олександровича
    20. Шакуру Анастасію Олегівну

     

    до 3-А класу слідуючих учнів 2-А класу:

    1. Антонюка Дмитра Володимировича
    2. Барилюк Анну Володимирівну
    3. Бойко Юлію Віталіївну
    4. Бузу Катерину Артемівну
    5. Вербіцького Назарія Сергійовича
    6. Весті Сергія Сергійовича
    7. Григора Нестора Олександровича
    8. Демчук Христину Ігорівну
    9. Зінчук Вікторію Олександрівну
    10. Качан Марію Олександрівну
    11. Коваль Лілію Вікторівну
    12. Ковальчука Дениса Вікторовича
    13. Кондратюка Євгена Сергійовича
    14. Кудрявих Анну Андріївну
    15. Кулешу Євгена Сергійовича
    16. Кусяк Тетяну Володимирівну
    17. Кушнірук Ангеліну Сергіївну
    18. Куштала Олександра Валентиновича
    19. Лозюк Соломію Олександрівну
    20. Матласевич Вікторію Юріївну
    21. Нагорного Тимура Сергійовича
    22. Плисюка Яна Юрійовича
    23. Свинарчук Ольгу Романівну
    24. Середюка Нікіту Олександровича
    25. Сомаша Назара Ігоровича
    26. Степчука Микиту Володимировича
    27. Українець Олену Миколаївну
    28. Філіп’єву Варвару Артемівну

     

    до 3-Б класу слідуючих учнів 2-Б класу:

    1. Березу Катерину Олександрівну
    2. Богданович Альону Анатоліївну
    3. Денисюк Анастасію Олександрівну
    4. Дубінчук Ольгу Олександрівну
    5. Епштейн Єлизавету Санжаровну
    6. Івасютина Андрія Євгенійовича
    7. Квашука Андарніка Федоровича
    8. Клємєшова Максима Андрійовича
    9. Кобилянського Артура Володимировича
    10. Ковшикова Владислава Юрійовича
    11. Кримінську Софію Володимирівну
    12. Маліновську Вероніку Ігорівну
    13. Надбережного Давіда Геннадійовича
    14. Пасічника Микиту Миколайовича
    15. Ровінську Анастасію Сергіївну
    16. Сидорук Олександру Олександрівну
    17. Ситюка Максима Сергійовича
    18. Смолій Анастасію Олександрівну
    19. Тимчук Наталію Вікторівну
    20. Фрідріха Костянтина Андрійовича
    21. Шустака Вадима Володимировича

     

    до 4-А класу слідуючих учнів 3-А класу:

    1. Ворона Олександра Руслановича
    2. Голодюка Артура Володимировича
    3. Гуменюка Романа Олександровича
    4. Кавука Вадима Володимировича
    5. Кінах Лілію Олегівну
    6. Климчука Захара Олександровича
    7. Ковшикову Аліну Юріївну
    8. Костенюк Анну Ігорівну
    9. Крочак Аміну Олегівну
    10. Кухарчука Володимира Миколайовича
    11. Ліщука Володимира Сергійовича
    12. Лозюка Федора Олександровича
    13. Малецьку Вікторію Володимирівну
    14. Оношка Олексія Анатолійовича
    15. Петрук Софію Віталіївну
    16. Повара Владислава Валерійовича
    17. Покотило Анастасію Юріївну
    18. Рубайко Адріану Русланівну
    19. Стаднікова Олександра Геннадійовича
    20. Степанян Карину Каренівну
    21. Столяра Назара Віталійовича
    22. Тищенко Сніжану Дмитрівну
    23. Форсюка Владислава Олександровича

     

    до 4-Б класу слідуючих учнів 3-Б класу:

    1. Аббасову Людмилу Султан кизи
    2. Власенко Дарію Павлівну
    3. Власова Дениса Дмитровича
    4. Волошину Анну Іванівну
    5. Глибовича Максима Ігоровича
    6. Жука Владислава Володимировича
    7. Коваля Артема Олександровича
    8. Копійко Ігоря Павловича
    9. Кубіковського Михайла Вікторовича
    10. Кулініча Богдана Володимировича
    11. Лазоришину Яніну Анатоліївну
    12. Левицького Артема Юрійовича
    13. Матвійчука Дмитра Олександровича
    14. Мозоль Ольгу Володимирівну
    15. Мокляка Станіслава Олександровича
    16. Стратюк Ілону Сергіївну
    17. Стрілецького Іллю Валентиновича
    18. Тоненчука Владислава Дмитровича
    19. Хеленюк Тетяну Борисівну
    20. Чумак Ангеліну Олександрівну
    21. Чумак Діану Віталіївну
    22. Шпак Віталіну Вікторівну
    23. Яворського Данііла Денисовича

     

    до 5-А класу слідуючих учнів 4-А класу:

    1. Богдановича Арсена Івановича
    2. Вільбовець Юлію Валентинівну
    3. Дем’янчука Дениса Вадимовича
    4. Денисюк Катерину Тарасівну
    5. Іванюка Артема Олеговича
    6. Калабську Софію Василівну
    7. Ковалик Ангеліну Олександрівну
    8. Корнійчука Олексія Сергійович
    9. Корнія Олега Сергійовича
    10. Кравчука Владислава Сергійовича
    11. Максимюка Володимира Олександровича
    12. Малеванчука Богдана Олеговича
    13. Манелюка Ярослава Олександровича
    14. Молдована Івана Олександровича
    15. Мосніцьку Катерину Володимирівну
    16. Озімковського Назара Володимировича
    17. Олексійчука Станіслава Юрійовича
    18. Оніщук Аліну Олексіївну
    19. Руду Зоряну Вікторівну
    20. Семьонову Анастасію Дмитрівну
    21. Серединського Артема Олексійовича
    22. Статкевич Анну Миколаївну
    23. Стицюк Поліну Вячеславівну
    24. Франчука Олександра Вікторовича
    25. Череднікова Артема Аркадійовича
    26. Шанюк Аліну Володимирівну
    27. Шокуна Миколу Юрійовича
    28. Ягодку Івана Юрійовича

     

    до 5-Б класу слідуючих учнів 4-Б класу:

    1. Бережнюка Дмитра Леонідовича
    2. Власенко Анну Павлівну
    3. Вольську Анжеліку Владиславівну
    4. Грабінського Марка Сергійовича
    5. Гулюк Аліну Василівну
    6. Дзвонковського Ігоря Борисовича
    7. Довгу Владиславу Михайлівну
    8. Жука Ярослава Володимировича
    9. Кобилянського Андрія Володимировича
    10. Колодну Оксану Сергіївну
    11. Котик Вікторію Ігорівну
    12. Кушталу Каріну Валентинівну
    13. Лук’янчук Дарію Вікторівну
    14. Моісєєву Ліану Сергіївну
    15. Омелянчук Аліну Олександрівну
    16. Омелянчук Єлизавету Олександрівну
    17. Письменюк Вікторію Андріївну
    18. Плисюк Дарину Миколаївну
    19. Рудько Юлію Сергіївну
    20. Слободюк Юлію Сергіївну
    21. Супруна Олексія Олександровича
    22. Тищук Любов Василівну
    23. Шеремету Дарину Олександрівну
    24. Шилан Анжеліку Сергіївну
    25. Юрчука Володимира Сергійовича

     

    до 6-А класу слідуючих учнів 5-А класу:

    1. Абрамович Софію Сергіївну
    2. Бережнюк Вероніку Сергіївну
    3. Березу Микиту Олександровича
    4. Білошкурського Ернеста Володимировича
    5. Близняка Тараса Миколайовича
    6. Борчаковську Віталіну Андріївну
    7. Галімську Вікторію Володимирівну
    8. Гудкова Максима Юрійовича
    9. Гуца Сергія Олександровича
    10. Данилюка Іллю Олександровича
    11. Дем’янчук Єлизавету Вадимівну
    12. Каранець Анну Тарасівну
    13. Карпишину Марію Володимирівну
    14. Кондратюка Владислава Сергійовича
    15. Кусяк Марину Володимирівну
    16. Кухарець Анастасію Павлівну
    17. Пасічник Софію Анатоліївну
    18. Сєдунова Володимира Олександровича
    19. Слободюка Іллю Сергійовича
    20. Токарчука Артура Євгенійовича
    21. Хреннікову Дар’ю Русланівну
    22. Хреннікову Мар’ю Русланівну

     

    до 6-Б класу слідуючих учнів 5-Б класу:

    1. Алєксєєнка Олександра Сергійовича
    2. Андрощук Каріну Василівну
    3. Аніховського Олександра Сергійовича
    4. Басікашвілі Назарія Сергійовича
    5. Бондарчука Владислава Ігоровича
    6. Васильчук Вікторію Сергіївну
    7. Васькевич Христину Русланівну
    8. Власюка Дмитра Олександровича
    9. Грушу Станіслава Олександровича
    10. Замашнюка Віктора Андрійовича
    11. Ковальову Вероніку Сергіївну
    12. Ковтонюк Емілію Олександрівну
    13. Козачука Тараса Миколайовича
    14. Колодяжного  Олександра Сергійовича
    15. Кондратюка Максима Володимировича
    16. Ламаша Дмитра Валентиновича
    17. Оропая Вадима Сергійовича
    18. Панфьорова Станіслава Олександровича
    19. Пінчука Назара Віталійовича
    20. Равську Вікторію Миколаївну
    21. Рев’юка Дмитра Вікторовича
    22. Русіна Дмитра Сергійовича
    23. Серафимовича Віктора Сергійовича
    24. Чувпенюк Юлію Віталіївну
    25. Шпак Софію Михайлівну

     

    до 7-А класу слідуючих учнів 6-А класу:

    1. Балашову Діану Іванівну
    2. Баталова Віталія Олеговича
    3. Богдановича Олексія Анатолійовича
    4. Бойко Вікторію Віталіївну
    5. Висоцького Ярослава Ігоровича
    6. Власюка Едуарда Володимировича
    7. Гордійчук Ірину Сергіївну
    8. Гріщенка Олега Юрійовича
    9. Зайчук Анну Миколаївну
    10. Зламан Валерію Олександрівну
    11. Канцедал Софію Михайлівну
    12. Квасюк Вікторію Володимирівну
    13. Корнійчук Анастасію Сергіївну
    14. Кримінську Анну Олегівну
    15. Кулаковську Софію Петрівну
    16. Люмберта Олександра Юрійовича
    17. Максимчука Даніїла Олеговича
    18. Малеванчука Ігоря Олеговича
    19. Новікова Віктора Юрійовича
    20. Оніщук Діану Олексіївну
    21. Панчука Захара Вікторовича
    22. Панюка Михайла Сергійовича
    23. Соколюк Ольгу Миколаївну
    24. Степчука Михайла Володимировича
    25. Харчука Максима Сергійовича
    26. Швеця Віктора Олександровича
    27. Шпака Михайла Миколайовича
    28. Яцюк Ганну Вадимівну

     

    до 7-Б класу слідуючих учнів 6-Б класу:

    1. Бобкову Оксану Сергіївну
    2. Борисова Сергія Сергійовича
    3. Борінову Юлію Володимирівну
    4. Брецко Каріну Олександрівну
    5. Вангрета Давида Володимировича
    6. Василенко Маргариту Олександрівну
    7. Гвізду Софію Віталіївну
    8. Гнатюк Інну Олексіївну
    9. Дем’янчук Наталію Іванівну
    10. Денисюка Артема Сергійовича
    11. Епштейн Олександру Миколаївну
    12. Жовтанюка Богдана Олександровича
    13. Киричук Ангеліну Миколаївну
    14. Кобилянського Дениса Сергійовича
    15. Корнєєву Дарію Олександрівну
    16. Левчук Анастасію Володимирівну
    17. Малишева Антона Олексійовича
    18. Мельник Наталію Сергіївну
    19. Нагорного Ігоря Олеговича
    20. Олійник Лілію Валентинівну
    21. Самофалова Юрія Миколайовича
    22. Скабелкіну Вікторію Олександрівну
    23. Сорочинську Вікторію Юріївну
    24. Трачук Олесю Володимирівну
    25. Юсифову Юлію Заурівну
    26. Ясінську Анастасію Вікторівну
    27. Ясінського Дениса Валентиновича

     

    до 8-А класу слідуючих учнів7-А класу:

    1. Бриненко Анастасію Андріївну
    2. Власюка Назара Анатолійовича
    3. Гальчук Ангеліну Юріївну
    4. Гордійчук Тетяну Сергіївну
    5. Даценюк Ангеліну Сергіївну
    6. Замашнюка Івана Андрійовича
    7. Керасіра Назара Романовича
    8. Климчук Дарію Віталіївну
    9. Колтонюка Михайла Володимировича
    10. Кримінського Богдана Володимировича
    11. Ксендзук Марію Іванівну
    12. Максимюка Олександра Олександровича
    13. Михайлишину Марію Петрівну
    14. Новак Анастасію Олександрівну
    15. Озімковського Дениса Віталійовича
    16. Повара Павла Валерійовича
    17. Поліщука Ігоря Юрійовича
    18. Свірчевську Софію Ігорівну
    19. Синявського Вячеслава Вікторовича
    20. Стицюка Іллю Юрійовича
    21. Стрілець Дарію Андріївну
    22. Третяк Дарину Олександрівну
    23. Царук Вероніку Юріївну
    24. Шилюк Софію Мирославівну
    25. Яремчук Юлію Віталіївну

     

    до 8-Б класу слідуючих учнів 7-Б класу:

    1. Білошкурську Єву Володимирівну
    2. Безсмертного Владислава Ігоровича
    3. Будніка Петра Юрійовича
    4. Ваколюка Артема Тарасовича
    5. Васильчук Марину Віталіївну
    6. Вільбовця Владислава Валентиновича 
    7. Гловацьку Софію Вікторівну
    8. Гловацького Максима Борисовича
    9. Грищук Катерину Володимирівну
    10. Клепар Олександру Володимирівну
    11. Кобилянську Олену-Богдану Володимирівну
    12. Коваля Станіслава Олександровича
    13. Конончука Антона Сергійовича
    14. Кругляк Дарію Сергіївну
    15. Митрофанова Олександра Дмитровича
    16. Ольшанську Анастасію Геннадіївну
    17. Романюк Анну Юріївну
    18. Сидорук Дарію Василівну
    19. Сігінішина Максима Валерійовича
    20. Скомаровського Ярослава Миколайовича
    21. Хеленюк Анну Борисівну
    22. Шевчука Максима Олександровича
    23. Ясінську Діану Валентинівну

     

    до 9 класу слідуючих учнів 8 класу:

    1. Адамського Леоніда Леонідовича
    2. Антонюка Дмитра Олександровича
    3. Бережнюка Андрія Леонідовича
    4. Власюк Світлану Анатоліївну
    5. Волкова Романа Івановича
    6. Гупалюка  Іллю Петровича
    7. Демчука Даніеля Ігоровича
    8. Дідича Романа Олеговича
    9. Зайчук Лілію Миколаївну
    10. Іщенка Сергія Сергійовича
    11. Ковальчук Іванну Володимирівну
    12. Ковлева Іллю Олександровича
    13. Корешняк Вікторію Олександрівну
    14. Корнійчук Вікторію Сергіївну
    15. Котюк Людмила Олегівна
    16. Кримінську Соломію Володимирівну
    17. Крушинського Максима В’ячеславовича
    18. Кухарчук Валерію Миколаївну
    19. Лавренюк Анну Юріївну
    20. Мазилюк Вікторію Олександрівну
    21. Мазур Ангеліну Миколаївну
    22. Мацієвського Ореста Юрійовича
    23. Олійника Ореста Тарасовича
    24. Олішевську Дарію Віталіївну
    25. Онишківа Ярослава Орестовича
    26. Павлуня Максима Олександровича
    27. Рудюк Аліну Сергіївну
    28. Свинарчук Анну Романівну
    29. Стаднікову Діану Геннадіївну
    30. Тримбіцького Максима Олександровича
    31. Труфанову Анну Юріївну
    32. Федун Ірину Миколаївну
    33. Шпак Євгенію Михайлівну

     

    до 11 класу слідуючих учнів 10 класу:

    1. Блажієвську Тетяну Петрівну
    2. Бобкову Анастасію Сергіївну
    3. Васькевич Ангеліну Сергіївну
    4. Вихованця Романа Вікторовича
    5. Вітковську Валерію Вікторівну
    6. Гловацького Владислава Борисовича
    7. Грабарчука  Богдана Васильовича
    8. Драчука Владислава Сергійовича
    9. Карчевську Дарину Ігорівну
    10. Ковлєва Сергія Володимировича
    11. Мазилюка Андрія Олександровича
    12. Рогалінську Олену Олександрівну
    13. Стицюк Вероніку Юріївну
    14. Ткачук Мирославу Володимирівну
    15. Чернишова Михайла Володимировича
    16. Шинкаренко Даяну Володимирівну

     

    2. Залишити для повторного навчання в 1 класі Іщук Анастасію, ученицю 1-Б класу, за значні пропуски уроків упродовж 2016-2017 н.р. та початковий рівень навчальних досягнень з математики.

    3. Залишити для повторного навчання в 1 класі Васильчука Івана, учня 1-Б класу, який за результатами річного (вербального) оцінювання має початковий рівень навчальних досягнень з української мови, читання, математики.

    4. Перевести до 2-го класу для продовження навчання за індивідуальною навчальною програмою Іванюка Ярослава, учня 1-А класу (пункт 6 пп.1 Порядку переведення учнів загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу).

     

    5. За результатами навчання 2016-2017 навчального року нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» слідуючих учнів:

    2-А класу:

    1. Лозюк Соломію Олександрівну
    2. Свинарчук Ольгу Романівну
    3. Філіп’єву Варвару Артемівну
    4. Кулешу Євгена Сергійовича
    5. Бойко Юлію Віталіївну
    6. Весті Сергія Сергійовича

     

    2-Б класу:

    1. Смолій Анастасію Олександрівну
    2. Епштейн Єлизавету Санжаровну

     

          3-А класу:

    1. Гуменюка Романа Олександровича
    2. Малецьку Вікторію Володимирівну
    3. Покотило Анастасію Юріївну
    4. Столяра Назарія Віталійовича

     

          3-Б класу:

    1. Волошину Анну Іванівну
    2. Глибовича Максима Ігоровича
    3. Кубіковського Михайла Вікторовича

     

          4-А класу:

    1. Денисюк Катерину Тарасівну
    2. Олексійчука Станіслава Юрійовича
    3. Серединського Артема Олексійовича

     

    4-Б класу:

    1. Рудько Юлію Сергіївну
    2. Плисюк Дарину Миколаївну
    3. Кушталу Каріну Валентинівну

     

    5-А класу:

    1. Абрамович Софію Сергіївну
    2. Бережнюк Вероніку Сергіївну
    3. Галімську Вікторію Володимирівну
    4. Каранець Анну Тарасівну
    5. Карпишину Марію Володимирівну
    6. Кусяк Марину Володимирівну

     

    5-Б класу:

    1. Аніховського Олександра Сергійовича
    2. Пінчука Назара Віталійовича

     

    6-А класу:

    1. Бойко Вікторію Віталіївну
    2. Зламан Валерію Олександрівну
    3. Кримінську Анну Олегівну
    4. Кулаковську Софію Петрівну

     

    6-Б класу:

    1. Гнатюк Інну Олексіївну
    2. Киричук Ангеліну Миколаївну

     

    7-А класу:

    1. Даценюк Ангеліну Сергіївну
    2. Бриненко Анастасію Андріївну
    3. Свірчевську Софію Ігорівну
    4. Яремчук Юлію Віталіївну

     

    7-Б класу:

    1. Гловацьку Софію Вікторівну
    2. Ольшанську Анастасію Геннадіївну
    3. Шевчука Максима Олександровича

     

    8 класу:

    1. Кримінську Соломію Володимирівну
    2. Лавренюк Анну Юріївну
    3. Мазур Ангеліну Миколаївну
    4. Стаднікову Діану Геннадіївну

     

    Категорія: Актуальні новини | Переглядів: 128 | Додав: Horovskiy_S | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *: